Lifestyle

MOJE POMYSŁY NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU

W ciągu dnia, zawsze staram się znaleźć chwilę dla siebie. Uważam, że balans pomiędzy pracą, szkołą a odpoczynkiem musi być zachowany.

Pomaga nam to w lepszy sposób skupić się i być bardziej efektywnym!

Jeżeli nie macie jeszcze swoich pomysłów na spędzanie wolnego czasu, to przedstawiam Wam kilka moich, sprawdzonych.

JEDNOOSOBOWA WIZYTA W KAWIARNI

kawa w kawiarni

Nic tak nie oczyszcza umysłu, jak wypicie dobrej kawy lub herbaty w swoim towarzystwie. Całą uwagę skupiacie na sobie. Dobrze jest mieć przy sobie notes, by móc zapisać myśli, które często niepotrzebnie zaprzątają nam głowę. Koniecznie wypróbujcie!!

KSIĄŻKA

książki

O mocy książek, chyba mowić nie muszę. Potrafią przenieść w zupełnie inny świat. Polecam, jeżeli w ciągu dnia chcecie się odizolować od swoich myśli. Ja lubię sięgać po książki związane z samorozwojem, dla mnie to prawdziwa skarbnica wiedzy.

DOBRY FILM I POPCORN

film i popcorn

Hmm, nie poznałam jeszcze osoby, która nie lubiłaby filmów. Kolejny sposób na wyłączenie się i odprężenie ciała i umysłu. Koniecznie przygotujcie sobie jakieś przekąski i stwórzcie z tego czasu, coś naprawdę przyjemnego!

PO PROSTU SPACER I PRZEBYWANIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

spacer

To jest coś, co kocham! Podczas spacerów jestem najbardziej kreatywna, dlatego uwielbiam tę formę relaksu. Dodatkowo myśl, że idę przed siebie, sprawia że czuję się wolna! Spróbujcie wdrożyć ten sposób w swoje życie, a szybko zobaczycie efekty w postaci lepszego samopoczucia !

Ciekawa jestem, jakie Wy macie sprawdzone sposoby na odpoczynek w ciągu dnia?

5 (100%) 3 votes

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *